KONST / Litografier / Färglitografi 9917096
nr 991 7096
Lennart Rodhe
(1916-2005), Sverige
Färglitografi, Lennart Rodhe (1916-2005), 23/250, signerad, motivet: 15x11
Utrop:
600 kr
Såld:
700 kr
måndag 2 november 2015
kl 19:07:26
350 kr
350 kr
350 kr (Budbetjänt)
600 kr
500 kr
600 kr (Budbetjänt)
Lennart Rodhe
Läs mer om Lennart Rodhe