KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13016008

nr 1301 6008

Anders Gyllerfelt

(f. 1953), Sverige

Oljemålning, Monogramsignerad. Olja på duk, 35x30 cm

Anders Gyllerfelt, svensk målare född i Jönköping 1953.

Utrop:

1.000 kr

Såld:

2.200 kr

måndag 20 januari 2020
kl 20:37:20

Anders Gyllerfelt

Läs mer om Anders Gyllerfelt