KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13568493

nr 1356 8493

Ebba Hedqvist

(1909-2001), Sverige

Oljemålning, Signerad. Olja på duk, 61x38cm

Ebba Hedqvist, svensk bildkonstnär född 1909, död 2001.

Utrop:

500 kr

Såld:

500 kr

måndag 26 oktober 2020
kl 20:32:59

23/10 18:33:55 1      450 kr
25/10 09:48:49 2      Vinnande bud

Ebba Hedqvist

Läs mer om Ebba Hedqvist