KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14886091
nr 1488 6091
Kurt Ullberger
(1919-2008), Sverige
Oljemålning, "Blommande väg". Signerad, daterad -69. Olja på duk, 59x80 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 5 september 2022
kl 19:28:50
300 kr
350 kr
600 kr
500 kr
600 kr (Budbetjänt)
700 kr
800 kr
900 kr (Budbetjänt)
1.000 kr
Kurt Ullberger
Läs mer om Kurt Ullberger