KONST / Skulptur & konsthantverk / Skulptur 9601821

nr 960 1821

Lasse Stevenfeldt

(1930-2014), Sverige

Skulptur, Lasse Stevenfeldt (1930-2014), plast, ej signerad, 10x10 cm, höjd 13, 5 cm

Kondition: slitage, skador

Utrop:

1.000 kr

måndag 11 maj 2015
kl 20:55:30

Lasse Stevenfeldt

Läs mer om Lasse Stevenfeldt