Ã–VRIGT / Leksaker / Blunddocka 12994555

nr 1299 4555

Blunddocka

30-tal, Germany, + kläder. Höjd: 58 cm

Kondition: slitage, skador

Utrop:

500 kr

Såld:

350 kr

måndag 6 januari 2020
kl 19:23:05