ÖVRIGT / Speglar / Spegel 6252073
nr 625 2073
Sent 1800-tal, 65 x 47
Kondition: slitage, skador
Utrop:
300 kr
Såld:
450 kr
måndag 22 februari 2010
kl 20:02:35
300 kr
350 kr
400 kr