KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12691057
nr 1269 1057
Paavo Airola
(1918-1983), Sverige
Oljemålning, Stilleben, signerad. Olja på pannå, 60x47 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
500 kr
måndag 19 augusti 2019
kl 19:00:03
100 kr
150 kr
300 kr
400 kr
500 kr
Paavo Airola
Läs mer om Paavo Airola