KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Fotografi 15084021
nr 1508 4021
Pär Lundqvist
(f. 1937), Sverige
Fotografi, "Midsommarblomster 1986". Signerad, daterad 1986. Bildmått: 39,5x29 cm, yttermått inklusive ram: 56x44,5 cm
Pär Lundqvist, svensk fotograf född 1937.
Utrop:
800 kr
Såld:
600 kr
måndag 12 december 2022
kl 19:49:58
12/12 19:20:00