KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16217051
nr 1621 7051
Oidentifierad konstnär. Signerad Tull, Hav. Olja på duk, 61x121 cm, yttermått inklusive ram: 78x138
Utrop:
500 kr
Såld:
900 kr
måndag 20 maj 2024
kl 19:39:09
100 kr
150 kr
200 kr
350 kr
300 kr
350 kr (Budbetjänt)
400 kr
700 kr
500 kr
600 kr (Budbetjänt)
700 kr
700 kr (Budbetjänt)
800 kr