Denna webbplats använder cookies. Vi använder egna cookies och cookies från tredje part för bästa upplevelse, optimering av innehållet och allmän statistik. Genom att klicka på ‘Acceptera alla’ accepterar du att cookies används på detta sätt. Läs mer.

 
bakg

  MISCELLANEOUS / Miscellaneous / Sockerlåda 11075590



*

nr 1107 5590


Sockerlåda

SSA,


SSA


Estimate:

500

Sold:

SEK 250

Auction date:

Monday May 8 2017
at 18:33:41


  • Bid history
Time Bidder Bid
3/5 21:12:15 1      100 kr
5/5 08:35:51 2      Vinnande bud
7/5 00:59:34 3      200 kr
7/5 00:59:34 2      (budbetjänt)


Läs om budbetjänten
  • Läs mer...
Renässans
Europeisk konststil. Uppkom i Italien vid 1400-talets början.
bakg

  • Andra sökte även efter
Liknande föremål: sockerlåda ssa
  • 7020 Blomkonsoler
    9 pcs, forging, 1930-40-tal. Height: 13-29,
     

    Auction ends
    this Monday
    19 jan at 18:33
  • 7022 BOOKEND
    one pair, 1920s. Length: 13 cm, height: 14 cm,
    Present: SEK 200

    Auction ends
    this Monday
    19 jan at 18:09
  • 7047 TABLE MATS
    Svenskt Tenn, Sweden, Josef Frank (1885-1967), Aus..//
    Present: SEK 350

    Auction ends
    this Monday
    19 jan at 19:10




Ladda ner broschyr