MISCELLANEOUS / Miscellaneous / Box 15683232

nr 1568 3232

BOX

18th century, enameled. Dekor med geometriskt mönster, length: 8 cm. Width: 6 cm cm, height: 3, 5 cm, wear, damages, repaired.

1700-tal, Emaljerad. Dekor med geometriskt mönster, Längd: 8 cm. Djup: 6 cm, höjd: 3,5 cm

Condition: slitage, skador, lagad

SEK 100

Monday October 2 2023
at 19:15:36

25/9 21:52:34 1      Vinnande bud