KONST / Litografier / Färglitografi 13051543
nr 1305 1543
Färglitografi
Carin Backmark, "Vintersol". Signerad, numrerad 143/225. 1985. Motivet: 32x35 cm
Utrop:
400 kr
Såld:
200 kr
måndag 3 februari 2020
kl 20:46:58
150 kr