KONST / Litografier / Färglitografi 11944357
nr 1194 4357
Knut Grane
(f. 1926), Sverige
Färglitografi, 248/225, signerad, -78. Motivet: 25x25
Knut Grane, svensk målare och grafiker född i Göteborg 1926.
Utrop:
400 kr
måndag 30 juli 2018
kl 18:00:58