KONST / Litografier / Färglitografi 12916058
nr 1291 6058
Ulf Trotzig
(1925-2013), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 99/165, komposition. Motivet: 53x40 cm
Ulf Trotzig, svensk målare, tecknare och grafiker född 1925, död 2013.
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
måndag 25 november 2019
kl 19:44:31
100 kr
300 kr
Ulf Trotzig
Läs mer om Ulf Trotzig