ÖVRIGT / Diverse / Grafiskt blad 14666005
nr 1466 6005
Håkan Lindskog
(f. 1945), Sverige
Grafiskt blad, "Tallen". Signerad, numrerad 12/50. Giclee fine art. Bildmått: 36x54 cm, bladets mått: 41x61 cm, oramat löst blad
Håkan Lindskog, svensk bildkonstnär född 1945.
Utrop:
300 kr
måndag 9 maj 2022
kl 18:17:17