MISCELLANEOUS / Mirrors / Mirror 541040

nr 54 1040

MIRROR

Lenght: ()

Förgylld, 1800-tal, ram med jaktmotiv, H120

6000

SEK 6500

Monday May 7 2001
at 17:00:00