KONST / Litografier / Färglitografi 12769384
nr 1276 9384
Hoi Lebadang
(1921-2015), Vietnam
Färglitografi, Månsken. Signerad. Motivet: 42x55 cm
Hoi Lebadang, viatnamesisk bildkonstnär född 1921, död 2015.
Utrop:
400 kr
Såld:
100 kr
måndag 23 september 2019
kl 20:46:17
23/9 15:26:13
Hoi Lebadang
Läs mer om Hoi Lebadang