KONST / Litografier / Färglitografi 16152080
nr 1615 2080
Ulf Wahlberg
(f. 1938), Sverige
Signerad, numrerad 28/175. Färglitografi, bildmått: 56x73 cm, yttermått inklusive ram: 72x90 cm
Ulf Wahlberg, svensk målare och tecknare född i Stockholm 1938.
Utrop:
500 kr
måndag 22 april 2024
kl 18:57:17
22 apr
Ulf Wahlberg
Läs mer om Ulf Wahlberg