ART / Oil paintings / Oil painting 13581233
nr 1358 1233
OIL PAINTING
unidentified artist. Signerad G Manthe, forest. Oil on canvas, 38x58,
Oidentifierad konstnär. Signerad G Manthe, Skogslandskap. Olja på duk, 38x58 cm
400
SEK 100
Monday November 2 2020
at 19:05:27
28/10 00:07:47