KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16583126

nr 1658 3126

Oidentifierad konstnär. Ej signerad, kyssen. Olja på duk. 134x73 cm, yttermått inklusive ram: 148x88 cm

Utrop:

1.000 kr

Såld:

700 kr

måndag 18 november 2024
kl 19:20:54

18/11 19:01:48 1      Vinnande bud