KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 16914456
nr 1691 4456
Blandteknik
Sten Dunér (f. 1931), Sverige. Signerad, daterad -72,49x36 cm, yttermått inklusive ram: 67x52
Utrop:
500 kr
Såld:
400 kr
måndag 31 mars 2025
kl 20:35:30
200 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr
300 kr (Budbetjänt)
350 kr