BELYSNING / Bordslampor / Skrivbordslampa 14257262
nr 1425 7262
Skrivbordslampa
1930-/40-tal. Höjd: ca 40 cm
Kondition: slitage
Utrop:
600 kr
Såld:
700 kr
måndag 18 oktober 2021
kl 19:28:38
300 kr
400 kr
450 kr
500 kr
600 kr
6