KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16144241

nr 1614 4241

Oidentifierad konstnär. Monogramsignerad TB -53, stol. Olja på duk, 26x21 cm, yttermått inklusive ram: 40x36 cm

Utrop:

800 kr

Såld:

2.400 kr

måndag 22 april 2024
kl 19:11:24

Dantestolen
Kraftig fällstol med svängda, kryssade ben, arm- och ryggstöd.