KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 13442227

nr 1344 2227

Blandteknik

1800-tal, Kvinna, England. Ej signerad. Motivet: 13x10 cm

Utrop:

800 kr

Såld:

1.300 kr

måndag 31 augusti 2020
kl 20:17:17