MÖBLER / Skåp & hyllor / Garderobsskåp 11154671
nr 1115 4671
Garderobsskåp
Jugend, Ek, 114, djup: 43 cm, höjd: 210 ca
Kondition: slitage, skador
Utrop:
2.000 kr
Såld:
1.500 kr
måndag 19 juni 2017
kl 20:33:48
17/6 13:17:39
Jugend
Från tyskans ungdom; I Frankrike blir namnet Art Nouveau; Den nya stilen.