KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16894277

nr 1689 4277

Olle Nordberg

(1905-1986), Sverige

Oljemålning, Olle Nordberg (1905-1986), Sverige, “Hovgårdsfjärden“. Signerad. Olja på duk på pannå, 35x55 cm, yttermått inklusive ram: 57x77

Olle Nordberg, född 1905, död 1986, svensk målare.

Utrop:

1.500 kr

Såld:

1.000 kr

måndag 24 mars 2025
kl 18:10:33

22/3 15:29:43 1      Vinnande bud

Olle Nordberg

Läs mer om Olle Nordberg