ÖVRIGT / Diverse / Bord 14088517
nr 1408 8517
Bord
Teak, höj & sänkbar. Bredd: 60 cm, djup: 37 cm, höjd: 85 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
500 kr
Såld:
600 kr
måndag 19 juli 2021
kl 20:30:02
100 kr
300 kr
500 kr
500 kr
500 kr (Budbetjänt)