MÖBLER / Stolar & FÃ¥töljer / FÃ¥tölj 12769265

nr 1276 9265

Fåtölj

1960-tal, Galon

Kondition: slitage

Utrop:

600 kr

Såld:

450 kr

måndag 23 september 2019
kl 18:35:55

Emmafåtölj
Stoppad fåtölj i nyrokoko