KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsningar 16448320
nr 1644 8320
Olle Hjortzberg
(1872-1959), Sverige
Etsningar, 2 st, Signerad, daterad 1922. Bildmått: 27x23 cm, yttermått inklusive ram: 44x36 ca
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 23 september 2024
kl 18:40:41
21/9 20:49:34
23/9 16:49:41
Olle Hjortzberg
Läs mer om Olle Hjortzberg