KONST / Litografier / Färglitografier 7462079

nr 746 2079

Nisse Zetterberg

(1910-1986), Sverige

Färglitografier, 2 st. Nisse Zetterberg (1910-1986), signerade, 27x20 + 36x29

Nisse Zetterberg, född 1910 i Stockholm, död 1986, svensk målare.

Utrop:

500 kr

Såld:

200 kr

måndag 12 mars 2012
kl 17:14:09

6/3 23:17:04 1      150 kr
11/3 07:56:49 2      Vinnande bud

Nisse Zetterberg

Läs mer om Nisse Zetterberg