KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12848204

nr 1284 8204

Oidentifierad konstnär, Karoliner till häst. Signerad. Olja på duk, 37x45 cm

Utrop:

800 kr

Såld:

900 kr

måndag 28 oktober 2019
kl 18:09:33