KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12914152
nr 1291 4152
Benno Arzt
(f. 1941), Sverige
Oljemålning, "Promenad". Signerad, daterad 2002. Olja på pannå, 23x44 cm
Benno Arzt, svensk bildkonstnär född 1941.
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
måndag 25 november 2019
kl 20:20:26
100 kr
200 kr
200 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr