KONST / Oljemålningar / Oljemålning 11955051

nr 1195 5051

Einar Forseth

(1892-1988), Sverige

Oljemålning, Kvarn, signerad. Olja på duk, 49x38 cm

Einar Forseth, född 1892 i Linköping, död 1988, svensk målare.

Utrop:

800 kr

Såld:

500 kr

måndag 6 augusti 2018
kl 20:24:11

3/8 13:51:16 1      Vinnande bud

Einar Forseth

Läs mer om Einar Forseth