KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13903102

nr 1390 3102

Gunnar Stålbrand

(1925-2006), Sverige

Oljemålning, Gunnar Stålbrand (f. 1925), Sverige. Signerad. Olja på pannå, 61x40 cm, yttermått inklusive ram: 76x49 cm

Gunnar Stålbrand, svensk tecknare och målare född i Stockholm 1925, död 2006 .

Utrop:

500 kr

måndag 12 april 2021
kl 19:35:04

Gunnar Stålbrand

Läs mer om Gunnar Stålbrand