KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14145103
nr 1414 5103
Oidentifierad konstnär. Ej signerad, marin. Olja på duk, 23x31cm, oramad
Utrop:
800 kr
Såld:
450 kr
måndag 23 augusti 2021
kl 20:35:39
300 kr
300 kr
300 kr (Budbetjänt)
400 kr
400 kr
400 kr (Budbetjänt)