KONST / Litografier / Färglitografi 9467312
nr 946 7312
Herbert Gentry
(1919-2003), Sverige
Färglitografi, Herbert Gentry (1919-2003), "Maskerad", 111/150, signerad, bladets mått: 63x71, oramad
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 2 mars 2015
kl 20:00:37
26/2 21:19:45
Herbert Gentry
Läs mer om Herbert Gentry