KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 13581493
nr 1358 1493
Karl Fager
(1883-1962), Finland
Signerad. Akvarell, 29x38cm
Karl Fager, finländsk konstnär och scenograf född 1883, död 1962.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
300 kr
måndag 2 november 2020
kl 20:15:48
28/10 18:33:07
Karl Fager
Läs mer om Karl Fager