KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 14733251

nr 1473 3251

Blandteknik

Oidentifierad konstnär. Mytologiskt motiv. Signerad. Blandteknik, bildmått: 41x58 cm, yttermått inklusive ram: 54x72 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 6 juni 2022
kl 20:22:45

5/6 16:18:16 1      Vinnande bud