KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12871289
nr 1287 1289
Aila Snickars, "Kärlek". Signerad A Snickars. Olja på duk, 40x32 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
måndag 11 november 2019
kl 20:59:24
100 kr
200 kr