KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 14109468
nr 1410 9468
Axel Fridell
(1894-1935), Sverige
Etsning, Signerad, Selma Lagerlöf. Bildmått: 19x11, yttermått inklusive ram: 28x21 cm
Utrop:
2.000 kr
Såld:
2.000 kr
måndag 9 augusti 2021
kl 19:16:48
1.500 kr
1.700 kr
1.700 kr
1.700 kr (Budbetjänt)
1.900 kr
Axel Fridell
Läs mer om Axel Fridell