KONST / Litografier / Färglitografi 12848017

nr 1284 8017

Sven Lidberg

(1929-2009), Sverige

Färglitografi, Torg, signerad. Ej numrerad, 33x25 cm

Sven Lidberg, svensk målare född 1929 i Stockholm, död 2009.

Utrop:

800 kr

Såld:

900 kr

måndag 28 oktober 2019
kl 20:10:03

Sven Lidberg

Läs mer om Sven Lidberg