KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Bildrulle 13405333
nr 1340 5333
Bildrulle
Asien, Ämbetsman, modell äldre, ca 202x106 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
700 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 10 augusti 2020
kl 20:15:19
300 kr
350 kr
400 kr
450 kr
500 kr
500 kr
500 kr (Budbetjänt)
600 kr
700 kr
800 kr
900 kr