KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 13073068
nr 1307 3068
Marja Ruta
(f. 1942), Sverige
Etsning, Signerad, numrerad 94/150. Motivet: 35x26 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 17 februari 2020
kl 20:38:18
16/2 23:04:55
100 kr
17/2 15:51:45
Marja Ruta
Läs mer om Marja Ruta