KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14188401
nr 1418 8401
Ruben Heleander
(f. 1931), Sverige
Oljemålning, Signerad. Olja på duk, yttermått inklusive ram: 21x23cm
Ruben Heleander, född 1931, svensk målare.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 13 september 2021
kl 20:20:19
12/9 15:13:11