KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14188401

nr 1418 8401

Ruben Heleander

(f. 1931), Sverige

Oljemålning, Signerad. Olja på duk, yttermått inklusive ram: 21x23cm

Ruben Heleander, född 1931, svensk målare.

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 13 september 2021
kl 20:20:19

12/9 15:13:11 1      Vinnande bud

Ruben Heleander

Läs mer om Ruben Heleander