KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15103079
nr 1510 3079
Laila Nylén. Signerad, daterad 84. Olja på duk 27x34cm, yttermått inklusive ram: 30x37cm
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 12 december 2022
kl 18:01:48
10/12 14:30:58
12 dec
Kvinnliga Konstnärer
Läs mer om Kvinnliga Konstnärer