ART / Lithographs / Litograph 8181385
nr 818 1385
LITOGRAPH
France, utsmyckade hästar, subject size: 31 x 41,
Frankrike, utsmyckade hästar, motivets mått: 31 x 41
SEK 200
Monday April 1 2013
at 19:11:37
27/3 23:36:07
150 kr
29/3 17:44:10