ÖVRIGT / Diverse / Bordstabletter 11356570
nr 1135 6570
Bordstabletter
Josef Frank, Firma Svenskt Tenn, 30x40
Kondition: slitage, skador, gulnader
Utrop:
400 kr
Såld:
150 kr
måndag 9 oktober 2017
kl 20:22:49
100 kr
Josef Frank (1885-1967)
Svensk arkitekt, formgivare och professor med rötter i Österrike.
Firma Svenskt Tenn