FURNITURE / Chairs and Stools / Armchair 14193020
nr 1419 3020
Carl Malmsten
(1888-1972), Sverige
Carl Malmsten (1888-1972), Sweden. "Marino", wear, damages.
ARMCHAIR, "Marino"
Condition: slitage, skador
2000
SEK 1000
Monday September 20 2021
at 19:33:27
20/9 18:33:06