KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14598404
nr 1459 8404
Stina Elliot
(1884-1946), Sverige
Oljemålning, Vårblommor. Signerad. Olja på pannå, 32x40 cm, yttermått inklusive rym: 39x45 cm
Kristina (Stina) Elliot, svensk målare född 1884, död 1946.
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
måndag 4 april 2022
kl 20:26:32
150 kr
200 kr
250 kr